pl en

Umowy handlowe

Prawo spolek handlowych

Mediacje i arbitraże

Spory sądowe

Prawnik od sporów sądowych w Poznaniu


Różnego rodzaju spory sądowe w Poznaniu mogą przydarzyć się każdemu człowiekowi i jeżeli nie jest możliwe ich polubowne rozwiązanie, to sprawa najczęściej trafia do sądu. W tym przypadku warto zatroszczyć się o profesjonalną reprezentację, która pomoże rozwiązać spory sądowe. Poznań to miasto, w którym nasza kancelaria oferuje swoje usługi.

Kancelaria prowadzi różnego rodzaju działania zmierzające do rozwiązania sporów sądowych w Poznaniu w sposób polubowny, przedsądowy. Chodzi o mediacje i arbitraż. Niestety, nie każdy spór może zostać rozwikłany w ten sposób. Profesjonalna reprezentacja w sądzie to podstawa nie tylko, by wynik sprawy był korzystny dla danej osoby, ale by miała odpowiednie wsparcie podczas nieraz długich i żmudnych działań.

Prowadzone przez nas spory sądowe - Poznań dotyczą przede wszystkim reprezentacji klienta przed sądami powszechnymi oraz administracyjnymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc w przypadku wysoce zróżnicowanych spraw. Zawsze dobro klienta jest dla nas najważniejsze. Wszystkie podejmowane przez nas kroki konsultujemy z klientem, jednocześnie tłumacząc możliwe następstwa danych decyzji.

Posiadamy bogate doświadczenie w reprezentowaniu klientów w zakresie sporów sądowych w Poznaniu. Na przestrzeni lat pomagaliśmy w przypadku szczególnie skomplikowanych spraw, dlatego jesteśmy przekonani, że nabyta wiedza pozwoli skutecznie pomóc również Tobie. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, rzetelny, a także w pełni wyrozumiały. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie owocna.

Spory sądowe - Poznań 

Nasi specjaliści stosują narzędzia i strategie najlepiej dopasowane do sytuacji. Odpowiednie informacje i dobre planowanie to klucz do pozytywnego rozstrzygnięcia sporu sądowego na rzecz klienta. Możemy Cię reprezentować na każdym etapie postępowania, jednak pragniemy zaznaczyć, że najlepiej jest rozpocząć współpracę z nami jak najwcześniej.

Pomagaliśmy w różnego rodzaju sporach sądowych w Poznaniu. Chodzi na przykład o reprezentację klienta w zakresie spraw windykacyjnych, dotyczących roszczeń z tytułu umów handlowych etc. Dochodzą do tego sprawy o odszkodowanie i wiele więcej. Chętnie poznamy frapujący Cię temat, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Odpowiemy na wszelkie pytania, umówimy dogodny termin spotkania, a także zaproponujemy wstępną wycenę współpracy. Posiadamy doświadczenie w wielu dziedzinach prawa, dlatego u nas możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Jak możesz się ze mną skontaktować?


Marcin Sieradzki

tel. 728 592 008

e-mail ms@msieradzki.pl

ul. Cytrynowa 67

60-185 Skórzewo

zobacz mapę dojazdu