pl en

Umowy handlowe

Prawo spolek handlowych

Mediacje i arbitraże

Spory sądowe

Rozwody Poznań


Kancelaria od lat pomaga klientom w sprawach rozwodowych w Poznaniu.

Rozwody (Poznań) to niełatwa sprawa, która przede wszystkim wymaga spełnienia szeregu formalności w sądzie. Jeśli małżonkowie są zgodni co do podejmowanych decyzji i ich rozstanie przebiega łagodnie, to wszystko następuje płynnie. Niestety, znacznie częściej silne emocje powodują konflikty, przez co sprawa znacznie się komplikuje, szczególnie w przypadku posiadania dzieci lub znacznego majątku. W tym przypadku warto zatroszczyć się o pomoc prawnika, który wesprze w postępowaniu rozwodowym. To wyjątkowo istotne w sytuacji, w której sąd będzie orzekał o winie, z uwagi na długofalowe skutki orzeczenia w tej mierze. Jeżeli planujesz wziąć rozwód w Poznaniu, chętnie udzielimy Ci pomocy prawnej. Za roku na rok znacznie częściej brane są rozwody. Poznań to miasto gdzie znajduje się i oferuje swoje usługi nasza Kancelaria.

Prawnik to przede wszystkim osoba, która będzie cały czas trzymała pieczę nad dobrem swojego klienta. Zapewniamy, że wszystkie podejmowane działania będą z klientem konsultowane. Możemy wejść we współpracę na dowolnym etapie postępowania. Pomoc prawna, i to na całkowitym etapie sprawy, jest wskazana, nie tylko jeżeli chce się zyskać przewagę nad drugą stroną, ale też, by ustrzec się od podejmowania nieroztropnych decyzji, o które szczególnie łatwo, zwłaszcza w silnych emocjach, które często mają miejsce na widok współmałżonka. Chętnie służymy osobom, które biorą rozwód w Poznaniu.

Pomagamy nie tylko w samym postępowaniu rozwodowym, ale też sprawach związanych z samym rozwodem w Poznaniu. Chodzi na przykład o ustalenie rozdzielności majątkowej, ustalenie kontaktów z dzieckiem. Dochodzą do tego świadczenia alimentacyjne lub podział majątku wspólnego.

Pomoc prawnika pozwala także przygotować odpowiednią strategię działań, a do tego staje się wsparciem psychicznym podczas trudnych etapów postępowania. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i rzetelny, niezależnie od charakteru sprawy. Chętnie pomożemy podczas negocjacji z małżonkiem i będziemy godnie reprezentować dobro klienta przed sądem. O ile to możliwe, postaramy się poprowadzić sprawę w taki sposób, by była możliwie jak najmniejszym obciążeniem. Dzięki pomocy naszej Kancelarii, rozwody (Poznań) przebiegają płynnie i profesjonalnie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zaproponujemy termin rozmowy, co pozwoli nam lepiej poznać sprawę i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Jak możesz się ze mną skontaktować?


Marcin Sieradzki

tel. 728 592 008

e-mail ms@msieradzki.pl

ul. Cytrynowa 67

60-185 Skórzewo

zobacz mapę dojazdu