pl en

Prawo umów
cywilnych i handlowych

Profesjonalne usługi prawne w Poznaniu

Radca Prawny Poznań


Radca Prawny Poznań - Kancelaria Marcin Sieradzki zapewnia Państwu kompleksową i fachową opiekę prawną w wielu specjalizacjach. Zapewniamy profesjonalną obsługę firm i osób fizycznych. Realizujemy z najwyższą starannością cele naszych klientów dbając o wysoki poziom jakości i zaufania. Naszą domeną są zagadnienia z zakresu:

  • spółek handlowych - doradztwo prawne w sektorze prawa handlowego, zwłaszcza pomoc w zakładaniu, łączeniu, dzieleniu i likwidacji spółek
  • nieruchomości - nasi radcy prawni poznań pomogą Państwu w pełnym zakresie obrotu nieruchomościami, zarządzania nieruchomościami, w analizie stanu prawnego, przygotowaniu umów sprzedaży, dzierżawy, najmu, a także umów związanych z robotami budowlanymi i o innym charakterze. Pomagamy w uzyskiwaniu różnych zezwoleń organów administracji
  • prawo pracy - świadczymy usługi z zakresu indywidualnego i zbiorowego prawa pracy, wszelkiego rodzaju umów związanych z zagadnieniem pracy, opracowywaniem dokumentacji pracowniczej. Reprezentujemy klientów podczas sporów sądowych, a także świadczymy usługi z zakresu prawa europejskiego.
  • prawo własności intelektualnej
  • prawo konkurencji
  • spory sądowe, mediacja i arbitraż 

Radca Prawny Poznań Marcin Sieradzki reprezentuje doświadczoną kancelarię, która pomogła wielu klientom w trudnych i skomplikowanych sprawach sądowych. Naszym atutem jest zaangażowanie w każdą, nawet najmniejszą sprawę, terminowość oraz stały kontakt z klientem. Zlecone sprawy traktujemy priorytetowo na każdym etapie postępowania. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, szczególnie w trudnych i skomplikowanych sprawach sądowych, dlatego dajemy gwarancję rzetelności i najwyższej dbałości na każdym etapie sprawy.

 

tagi:

radca prawny poznań, nieruchomości poznań, prawnik poznań, kancelaria poznań

Jak możesz się ze mną skontaktować?


Marcin Sieradzki

tel. 728 592 008

e-mail ms@msieradzki.pl

ul. Urbanowska 34/4

60-647 Poznań

zobacz mapę dojazdu