pl en

Umowy handlowe

Prawo spolek handlowych

Mediacje i arbitraże

Spory sądowe

Kancelaria prawa pracy - Poznań


Jako pracodawca potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnej? A może jesteś pracownikiem i chcesz dochodzić swoich praw. W każdym przypadku warto się odpowiednio przygotować, a więc zatroszczyć o współpracę z prawnikiem. Nasza Kancelaria prawa pracy (Poznań), działająca także w obszarze prawa pracy serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty. Współpracujemy głównie z klientami z Poznania i okolic.

Prawo pracy to zbiór norm i przepisów, które regulują stosunki pracy, a więc określają, jakie są obowiązki i prawa pracodawcy oraz pracownika. Podstawowym dokumentem, będącym źródłem regulacji, jest Kodeks Pracy, a obok niego różnego rodzaju ustawy, regulaminy i statuty. W przypadku ich nieprzestrzegania przez jedną ze stron stosunku pracy specjalistycznej pomocy udziela nasz doświadczony prawnik. Prawo pracy to obszar, w którym poruszamy się sprawnie, doskonale orientując się w przepisach, zachodzących w nich zmianach oraz rozwiązaniach, które są dostępne dla naszych klientów.

Profesjonalna pomoc w zakresie prawa pracy – prawnik dla pracodawcy i pracowników

Prawo pracy jest szczególnie zawiłe, co może prowadzić do pojawiania się wielu pytań, zarówno z perspektywy pracownika, jak i pracodawcy. Nasza Kancelaria prawa pracy (Poznań) każdego traktuje w sposób indywidualny. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i umiejętności, które pozwalają nam pomagać klientom nawet w przypadku wyjątkowo skomplikowanych spraw.

Prawo pracy Poznań - Kancelaria doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważne dla pracowników, jak i pracodawców, jest zabezpieczenie stosunków w ramach prawa pracy. Kancelaria dostrzega bowiem, że stosunki pracy są podstawa rozwoju gospodarczego nowoczesnych państw, a między pracownikami a pracodawcami istnieje współzależność w zakresie prawa pracy. Nasz adwokat od prawa pracy podchodzi do swojej pracy w sposób profesjonalny, odpowiedzialny i rzetelny, dbając o interesy swojego klienta na każdym kroku.

Prawnik, prawo pracy – jakie usługi świadczymy?

Kancelaria świadczy usługi doradcze w zakresie indywidualnego i zbiorowego prawa pracy, a między innymi: zwolnienia grupowe i indywidualne, opracowywanie dokumentacji pracowniczej, w tym umów o pracę, umów o zakazie konkurencji, kontraktów menadżerskich oraz rozwiązywanie sporów pracowniczych – w tym także reprezentowanie podczas sporów sądowych. Kancelaria dobrze porusza się pośród zagadnień mobbingu i dyskryminacji, zmian i przekształceń pracodawców oraz systemów czasu pracy, wynagrodzeń i świadczeń. Świadczymy również usługi doradcze w zakresie europejskiego prawa pracy, które ostatnimi czasy zyskuje na znaczeniu.

Udzielamy porad prawnych z prawa pracy w zakresie rozwiązywania umów o pracę, zagadnień związanych z urlopem wypoczynkowym, a także ochrony pracy kobiet w ciąży. Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania za nieuzasadnione zwolnienie, doznanie wypadku w czasie pracy, a także prowadzimy postępowania rentowe i emerytalne przed Sądem Pracy oraz ZUS.

Kancelaria prawa pracy Poznań - dla przedsiębiorców

Nasza Kancelaria prawa pracy (Poznań) oferuje pomoc przedsiębiorcom w zakresie przygotowywania różnego rodzaju dokumentacji, takiej jak umów o pracę, umów lojalnościowych etc. Często opracowujemy także wewnętrzne regulaminy. Opiniujemy zgodność z prawem przygotowywanych przez przedsiębiorstwo dokumentów. Możemy także koordynować negocjacje z pracownikami. Reprezentujemy klientów w zakresie kontroli organów państwowych. Dochodzi do tego reprezentacja w sporach z pracownikami na etapie przedsądowym i przed sądami. Wspieramy w kontekście zatrudniania cudzoziemców. Kancelaria prawa pracy (Poznań) gwarantuje pełen profesjonalizm, oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta!

Kancelaria prawa pracy Poznań - dla pracowników

Nasza Kancelaria prawa pracy (Poznań) oferuje również pomoc pracownikom. W ich przypadku najczęściej sprawa dotyczy konsultacji i doradztwa w zakresie roszczeń pracowniczych, przywrócenia do pracy. Dochodzą do tego sprawy związane z wypadkami przy pracy, a także w drodze do lub z pracy. Kancelaria prawa pracy (Poznań) może również pomóc w przypadku zagadnień, takich jak zakaz konkurencji, mobbing, naruszanie dóbr osobistych. Reprezentujemy pracowników w sporach z pracodawcą. Zarówno na etapie przedsądowym, jak i przed sądem. Jako Kancelaria prawa pracy (Poznań) koordynujemy negocjacje, a także sporządzamy różnego rodzaju opinie prawne.

Wymienione przez nas usługi to zaledwie przykłady, ponieważ obsługa związana z prawem pracy jest wysoce rozbudowana. Z tego powodu chętnie dowiemy się, w czym konkretnie Ty potrzebujesz pomocy. Najlepsza Kancelaria prawa pracy (Poznań) serdecznie zaprasza do współpracy! Nasz adwokat od prawa pracy zawsze dostosowuje swoje usługi do potrzeb danego klienta, a także charakterystyki konkretnej sytuacji. Dzięki temu jesteśmy w stanie wypracowywać trafne rozwiązania, które w odpowiedni sposób zabezpieczają interesy naszych klientów. W tym celu nierzadko współpracujemy z innymi specjalistami, co przyczynia się do znaczącego wzrostu naszej skuteczności.

Prawo pracy, Poznań – analiza, opiniowanie i sporządzanie dokumentów

W ramach naszych usług z dziedziny prawa pracy w Poznaniu zajmujemy się analizą, opiniowaniem i sporządzaniem dokumentów dla naszych klientów. Obejmuje to zarówno różnego rodzaju umowy, jak i regulaminy czy dokumentację pracowniczą. Niezależnie od tego, wykazujemy się wnikliwością i uważnością. Zebranie szczegółowych informacji pozwala nam wybierać najbardziej adekwatne strategie postępowania. Sporządzane dokumenty cechują się profesjonalnym wykonaniem, kompletnością, zgodnością z przepisami prawa, a także z interesami naszego klienta.

Prawo pracy – adwokat reprezentujący w polubownym rozwiązywaniu sporów i postępowaniach sądowych

Nasz prawnik od prawa pracy reprezentuje swoich klientów w postępowaniach sądowych, a także udziela wsparcia w trakcie polubownego rozwiązywania sporów. W każdym przypadku ustala z klientem strategię działania, dbając o to, aby współpraca odbywała się na jasnych dla niego zasadach. Wykazuje się świetnymi umiejętnościami negocjacyjnymi, profesjonalizmem i wyczuciem, dzięki czemu rozwiązywanie sporów – zarówno na drodze sądowej, jak i polubownej – przynosi bardzo dobre efekty.

Prawo pracy – porady dla klientów indywidualnych, firm i instytucji

Nasza kancelaria udziela profesjonalnych porad prawnych z prawa pracy dla klientów indywidualnych, a także firm i instytucji, umiejętnie wczuwając się w perspektywę każdego z nich. W każdym przypadku staramy się przybliżyć niezrozumiałe przepisy prawne oraz rozjaśnić sytuację klienta tak, aby mógł on podejmować w pełni świadome decyzje dotyczące dalszego postępowania w sprawie. Stawiamy na wzajemne zaufanie, otwartą komunikację oraz działanie w zgodzie z etyką naszego zawodu z jednoczesną uważnością na potrzeby klienta.

Korzystne cenowo porady prawne – prawo pracy

Zależy nam na tym, aby wszyscy mieli jak największy dostęp do profesjonalnych usług prawniczych. Z tego powodu nasze porady prawne z prawa pracy są wyceniane w sposób korzystny dla klienta. Cena współpracy jest ustalana w sposób indywidualny, w zależności od kilku czynników. Jednym z nich jest stopień złożoności sprawy klienta, a także zakres udzielanej przez nas pomocy prawnej. Koszt może się także różnić w zależności od tego, jak bardzo pilna jest dana sprawa, jaki jest czas jej trwania oraz w jakim modelu podejmowana jest współpraca z naszymi specjalistami. W celu ustalenia jej szczegółów serdecznie zapraszamy do kontaktu!