pl en

Umowy handlowe

Prawo spolek handlowych

Mediacje i arbitraże

Spory sądowe

Kancelaria prawa pracy w Poznaniu


Jako pracodawca potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnej? A może jesteś pracownikiem i chcesz dochodzić swoich praw. W każdym przypadku warto się odpowiednio przygotować, a więc zatroszczyć o współpracę z prawnikiem. Nasza Kancelaria prawa pracy (Poznań), działająca także w obszarze prawa pracy serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty. Współpracujemy głównie z klientami z Poznania i okolic.

Prawo pracy jest szczególnie zawiłe, co może prowadzić do pojawiania się wielu pytań, zarówno z perspektywy pracownika, jak i pracodawcy. Nasza Kancelaria prawa pracy (Poznań) każdego traktuje w sposób indywidualny. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i umiejętności, które pozwalają nam pomagać klientom nawet w przypadku wyjątkowo skomplikowanych spraw.

Kancelaria prawa pracy dla przedsiębiorcy – Poznań

Na jaką pomoc Kancelarii prawa pracy (Poznań) zajmującej się m.in. prawem pracy może liczyć przedsiębiorca? Pracodawcy z Poznania często korzystają z naszych usług w zakresie przygotowywania różnego rodzaju dokumentacji, takiej jak umów o pracę, umów lojalnościowych etc. Często opracowujemy także wewnętrzne regulaminy. Opiniujemy zgodność z prawem przygotowywanych przez przedsiębiorstwo dokumentów. Możemy także koordynować negocjacje z pracownikami. Reprezentujemy klientów w zakresie kontroli organów państwowych. Dochodzi do tego reprezentacja w sporach z pracownikami na etapie przedsądowym i przed sądami. Wspieramy w kontekście zatrudniania cudzoziemców. Kancelaria prawa pracy (Poznań) gwarantuje pełen profesjonalizm, oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta!

Kancelaria prawa pracy dla pracownika – Poznań

Nasza pomoc obejmuje również pracowników. W ich przypadku najczęściej sprawa dotyczy konsultacji i doradztwa w zakresie roszczeń pracowniczych, przywrócenia do pracy. Dochodzą do tego sprawy związane z wypadkami przy pracy, a także w drodze do lub z pracy. Możemy również pomóc w przypadku zagadnień, takich jak zakaz konkurencji, mobbing, naruszanie dóbr osobistych. Reprezentujemy pracowników w sporach z pracodawcą. Zarówno na etapie przedsądowym, jak i przed sądem. W naszej kancelarii prawa pracy w Poznaniu koordynujemy negocjacje, a także sporządzamy różnego rodzaju opinie prawne.

Wymienione przez nas usługi to zaledwie przykłady, ponieważ obsługa związana z prawem pracy jest wysoce rozbudowana. Z tego powodu chętnie dowiemy się, w czym konkretnie Ty potrzebujesz pomocy. Najlepsza Kancelaria prawa pracy w Poznaniu serdecznie zaprasza do współpracy!

Jak możesz się ze mną skontaktować?


Marcin Sieradzki

tel. 728 592 008

e-mail ms@msieradzki.pl

ul. Cytrynowa 67

60-185 Skórzewo

zobacz mapę dojazdu