pl en

Umowy handlowe

Prawo spolek handlowych

Mediacje i arbitraże

Spory sądowe

Prawo, kancelaria nieruchomości - Poznań


Kancelaria nieruchomości Poznań

Obracasz nieruchomościami w Poznaniu? Dopiero wchodzisz lub zamierzasz wejść na rynek, a może od wielu lat zajmujesz się tym rodzajem działalności? W każdym przypadku profesjonalna pomoc prawna może się przydać. Potrzebujesz porady w przypadku prawa nieruchomości (Poznań)? Nasza Kancelaria Nieruchomości (Poznań) serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty!

Prawo nieruchomości - Poznań

Prawo nieruchomości Poznań bywa w wielu przypadkach zawiłe, a popełniając nawet mały błąd, można narazić się na różnego rodzaju niedogodności. Zarówno prawne, jak i finansowe, które mogą okazać się bardzo dotkliwe z uwagi na fakt, iż nieruchomości częstokroć posiadają znaczną wartość. Z tego powodu serdecznie zachęcamy do współpracy. Obsługujemy zarówno spore agencje, jak i mniejsze firmy i osób prywatnych zastanawiających się nad konsekwencjami planowanej inwestycji. W każdym przypadku oferujemy indywidualne podejście do klienta i pełną rzetelność! Najlepsza kancelaria nieruchomości (Poznań) gwarantuje pełen profesjonalizm, terminowość, oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta.

Proponujemy przede wszystkim kompleksową pomoc prawną w przypadku gospodarowania i obrotu nieruchomościami w Poznaniu i okolicach. Prawo nieruchomości (Poznań) pozwala ustalić i uporządkować stan prawny danego obiektu, ocenić ciążące na kliencie ryzyko inwestycji oraz doradzić, jak przed owymi konsekwencjami się uchronić i na co zwracać uwagę podczas różnego rodzaju przedsięwzięć. Możemy konstruować różnego rodzaju umowy, opiniować różnego rodzaju dokumenty tego rodzaju. Możemy także reprezentować klienta w przypadku ewentualnych postępowań w sądzie.

Prawo nieruchomości (Poznań) to również prowadzenie spraw dotyczących sporów sądowych w zakresie nieruchomości. Chodzi na przykład o zasiedzenia, wywłaszczenia, opróżnienia. Dochodzą do tego sprawy rozstrzygające stan faktyczny w kontekście księgi wieczystej.

W każdym przypadku stawiamy na pełen profesjonalizm i rzetelne podejście do sprawy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przypadku prawa nieruchomości Poznań. Nasza Kancelaria nieruchomości (Poznań) miała do czynienia z różnymi, nieraz skomplikowanymi sprawami. Jesteśmy przekonani, że niezależnie od charakteru interesujących Cię zagadnień – będziemy w stanie pomóc. Dzięki naszej pomocy, prawo nieruchomości Poznań, nie będzie miało przed Państwem żadnych tajemnic.

Staramy się zawsze dbać o dobro klienta. Z tego powodu nasza współpraca może mieć różne formy. Chętnie nawiążemy stałą współpracę, ale możemy też podjąć się rozwiązania pojedynczej sprawy, jak i pomóc Ci w zakresie doradztwa prawnego w obrębie prawa nieruchomości w Poznaniu i okolicach.

Prawo nieruchomości (Poznań) to często skomplikowane sprawy wymagające ręki profesjonalisty. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić, sprzedać, czy też wybudować posiadłość – nasza Kancelaria Nieruchomości (Poznań) może pomóc w kontekście prawnym. Jeśli masz jakieś pytania lub interesuje Cię nasza oferta, to zapraszamy do kontaktu.

Jak możesz się ze mną skontaktować?


Marcin Sieradzki

tel. 728 592 008

e-mail ms@msieradzki.pl

ul. Cytrynowa 67

60-185 Skórzewo

zobacz mapę dojazdu