pl en

Umowy handlowe

Prawo spolek handlowych

Mediacje i arbitraże

Spory sądowe

Planujesz założyć działalność gospodarczą w branży nowych technologii? Jesteś założycielem startupu, a może przygotowujesz się do nowych inwestycji w ramach prowadzonej przez siebie firmy? W każdym przypadku warto zasięgnąć profesjonalnej pomocy prawnej. Nasza Kancelaria oferuje obsługę prawną startupów w Poznaniu!

Prawnik – startup Poznań

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy? Przede wszystkim staramy się, by prawo nie stanowiło przeszkody dla rozwoju Twojej działalności. Oferujemy profesjonalne doradztwo o szerokim zakresie i obsługę prawną.

Jeśli dopiero zamierzasz wejść na rynek, to proponujemy doradztwo w zakresie formy prawnej przedsięwzięcia. Posiadamy spore doświadczenie w tym zakresie, dlatego jesteśmy przekonani, że uda nam się pomóc również Tobie. Doskonale wiemy, że różnego rodzaju innowacje wiążą się z wejściem na szerszy rynek, dlatego oferujemy też doradztwo w zakresie komercjalizacji.

Zakładanie startupu wiąże się najczęściej z posiadaniem ciekawego pomysłu i planu na przedsięwzięcie. Z tego powodu pomożemy Ci w zabezpieczeniu własności intelektualnej w tym zakresie.

Prawnik od startupów w Poznaniu jest również specjalistą, który będzie opiniował różnego rodzaju dokumenty. Możemy też zająć się sporządzaniem umów, regulaminów , zwłaszcza dotyczących przenoszenia praw do uwtorów, a w tym – programów komputerowych, etc.

Obsługa prawna startupów w Poznaniu wiąże się też z doradztwem w zakresie planowanych inwestycji, wsparcia podczas negocjacji z innymi podmiotami. Dochodzi do tego reprezentowanie klientów przed organami, takimi jak sądy lub instytucje administracyjne. Sporządzamy umowy inwestycyjne (Due diligence, Founders Agreement).

Zależy nam przede wszystkim na tym, by Twój projekt mógł się skutecznie rozwijać bez obaw o zawiłości prawne. Z tego powodu chętnie nawiążemy z Tobą stałą współpracę. Stale będziemy analizować Twoją firmę, a jeśli będzie taka konieczność, pomożemy w zmianie modelu biznesowego, by ten był lepiej dopasowany do charakteru przedsięwzięcia.

Posiadamy spore doświadczenie, jednak nieprzerwanie podwyższamy nasze kompetencje. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i rzetelnie. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorcami z różnych gałęzi gospodarki, dlatego potrafimy opracowywać i wdrażać skuteczne rozwiązania.

Jeśli masz jakieś pytania lub interesuje Cię nasza oferta, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy odpowiedzi, a także zaproponujemy termin spotkania i model współpracy.