pl en

Umowy handlowe

Prawo spolek handlowych

Mediacje i arbitraże

Spory sądowe

Prowadzenie działalności gospodarczej, nie należy do prostych zadań, a różnego rodzaju sytuacje rodzą konieczność skorzystania z profesjonalnej pomocy prawnej. Obecnie najczęstszą formą prowadzenia działalności jest spółka handlowa. Jeśli potrzebujesz rzetelnego doradztwa, obsługi lub pomocy, to nasza Kancelaria zajmująca się m.in. prawami spółek w Poznaniu chętnie pomoże.

Kancelaria prawa spółek Poznań

Spółka jest bardzo atrakcyjną formą prowadzenia działalności gospodarczej. Nie można się temu dziwić, ponieważ w jej przypadku można liczyć na korzyści podatkowe, rozdzielenie majątku spółki i majątku właściciela oraz wiele innych. W każdym jednak przypadku prowadzenie biznesu naraża na ryzyko związane z podejmowaniem czynności sprzecznych z przepisami prawa. Sytuacji może być naprawdę sporo, chociażby nieroztropne podpisanie umowy, chęć fuzji etc. Zapewniamy, że nasza Kancelaria prawa spółek Poznań posiada wieloletnie doświadczenie w tym zakresie.

Nasze działania względem spółek są kompleksowe. Zdajemy sobie sprawę, że profesjonalna pomoc prawnika może dotyczyć naprawdę wielu zdarzeń. W takim razie, jakie usługi najczęściej wybierają nasi klienci w tym zakresie?

  • doradztwo w zakresie podejmowanych działań,
  • doradztwo w przypadku wyboru odpowiedniego typu spółki,
  • zakładanie i rejestracja spółek,
  • łączenie i dzielenie spółek,
  • obsługa działalności spółek (obsługa korporacyjna),
  • pomoc przy transakcjach,
  • reorganizacja i restrukturyzacja spółek,
  • fuzje i przejęcia spółek.

Doskonale znamy specyfikę prowadzenia tego rodzaju działalności. Wiemy, jak wybierać typ spółki, by był on najlepiej dopasowany do Ciebie pod względem obsługi i predyspozycji przedsiębiorstwa. Pomagamy zarówno początkującym przedsiębiorcom stawiającym pierwsze kroki na rynku, ale też osobom doświadczonym, potrzebującym usług Kancelarii w przypadku nawet najbardziej skomplikowanych spraw.

Na przestrzeni lat mieliśmy okazję współpracować z wieloma podmiotami z różnych gałęzi gospodarki. Dzięki temu jesteśmy przygotowani na różnego rodzaju wyzwania i jesteśmy przekonani, że nasza Kancelaria prawa spółek z Poznania spełni oczekiwania klientów.

W razie jakichkolwiek pytań nasza Kancelaria prawa spółek w Poznaniu zaprasza do kontaktu.