pl en

Umowy handlowe

Prawo spolek handlowych

Mediacje i arbitraże

Spory sądowe

Dochodzenie odszkodowań w Poznaniu


Jesteś osobą poszkodowaną? Wiele tego rodzaju zdarzeń to bez wątpienia przeżycia trudne, ale w wielu przypadkach możliwe jest uzyskanie odszkodowania. Niestety, wiele osób przez zawiłości prawne nie dochodzi swoich praw lub godzi się na niekorzystne warunki w tym zakresie. Z tego powodu warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Nasza Kancelaria oferuje dochodzenie odszkodowań w Poznaniu i okolicach.

Odszkodowanie ma na celu kompensację poniesionych szkód majątkowych i/lub osobowych na skutek wypadku, lub innego zdarzenia. Szczególnie często chodzi o wypadki komunikacyjne, a także wypadki dotyczące wykonywanej pracy. Mniej, częste, choć nadal istotne są szkody majątkowe wywołane nieprawidłowym wykonaniem np. usług remontowych, oszustwem. Posiadamy bogate doświadczenie. Na przestrzeni lat mieliśmy okazję pomóc wielu klientom, nawet w przypadku szczególnie skomplikowanych spraw.

Dochodzenie odszkodowania w Poznaniu nie powinno dotyczyć wyłącznie samego zdarzenia. Na przykład w kontekście wypadków komunikacyjnych i przy pracy często poszkodowana osoba musi zatroszczyć się o liczne wizyty u lekarzy i rehabilitantów. Do tego dochodzi oczywiście zniszczenie samochodu. Z tego powodu kwota odszkodowania powinna nie tylko obejmować koszt napraw lub kupna nowego pojazdu, ale też ceny dojazdów do lekarzy, zakupu leków, wizyt lekarskich lub rehabilitacyjnych etc. Kancelaria niezależnie od sytuacji pomoże zebrać konieczne dowody i będzie reprezentować podczas negocjacji z towarzystwem ubezpieczeniowym.

Wiele osób nie dochodzi swoich praw, co często jest spowodowane silnym obciążeniem psychicznym, niewiedz ą na temat obowiązujących przepisów, a także godzeniem się na kwoty proponowane przez ubezpieczycieli. Niestety, bardzo często okazuje się, że nawet w przypadku dochodzenia odszkodowania w Poznaniu towarzystwo ubezpieczeniowe oferuje zaniżone kwoty, które nie są w stanie kompensować poniesionych szkód. Nasza Kancelaria pomoże uzyskać najwyższe odszkodowanie, a jednocześnie będzie wsparciem na każdym etapie postępowania.

Nasze usługi obejmują m.in. dochodzenie odszkodowań (Poznań) z wypadków komunikacyjnych, przy pracy, wypadków losowych, błędów medycznych. W każdym przypadku oferujemy rzetelną pomoc opartą na indywidualnym podejściu do sprawy.

 

 

 

Jak możesz się ze mną skontaktować?


Marcin Sieradzki

tel. 728 592 008

e-mail ms@msieradzki.pl

ul. Cytrynowa 67

60-185 Skórzewo

zobacz mapę dojazdu